Praca | @ALFANET
facebook
panel klienta

Kontakt

Zadzwoń do nas
( Opłata zgodnie z cennikiem operatora )
@Alfanet
ul. Solna 27
42-209 Częstochowa
Napisz do nas
email

Formularz kontaktowy

Wymagana jest akceptacja zgody na przetwarzanie danych osobowych
Przeczytałem(am) i akceptuje wszystkie wymienione niżej zgody [ Pokaż ]
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez @Alfanet Małolepszy Marcin danych osobowych wskazanych w formularzu, w celu udzielenia odpowiedzi oraz otrzymania informacji handlowych, w tym w celu prezentacji produktów i usług.
Informujemy, że wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale bez niej nie będziemy mogli przyjąć zgłoszenia.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych kierowanych przez @Alfanet Małolepszy Marcin drogą elektroniczną na wskazany w formularzu adres e-mail oraz numer telefonu.
Wyrażam zgodę na prowadzenie marketingu bezpośredniego przez @Alfanet Małolepszy Marcin przy użyciu automatycznych systemów wywołujących i telekomunikacyjnych urządzeń końcowych.

Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowychAdministratorem Twoich danych osobowych jest przedsiębiorca telekomunikacyjny @ALFANET Małolepszy Marcin ul. Solna 27, 42-209 Częstochowa

Administrator nie wyznaczył inspektora ochrony danych. We wszelkich sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych przez Administratora danych można uzyskać informację, kontaktując się z Administratorem danych w następującej formie:

* telefonicznie pod numerem telefonu 34 333 60 00
* za pośrednictwem poczty elektronicznej, przesyłając informację na adres biuro@alfanet24.pl
* listownie i osobiście pod adresem BOK Administratora danych przy ul. Solnej 27 w Częstochowie w dni robocze od 8.00 do 16.00

Cel i zakres przetwarzania Twoje dane osobowe podane w formularzu kontaktowym będziemy przetwarzać w celu udzielenia odpowiedzi na otrzymane zapytanie oraz zależnie od udzielonej zgody, w celach: * marketingowych - na potrzeby kontaktu i przedstawienia naszej oferty

* zawarcia i wykonania umowy o świadczenie usług telekomunikacyjnych oraz świadczenia tych usług zgodnie z zawartą umową

* poinformowania o pojawieniu się możliwości skorzystania z naszych usług za pośrednictwem poczty tradycyjnej, poprzez pocztę elektroniczną lub telefonicznie

Odbiorcy danych
Dostęp do danych będą miały wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa i nasi upoważnieni pracownicy oraz zleceniobiorcy odpowiedzialni za realizacją zapytania. Osoby te są zobowiązane do zachowania w poufności otrzymanych danych.

Okres przetwarzania
Twoje dane osobowe podane w formularzu kontaktowym będą usuwane niezwłocznie po realizacji zapytania, chyba że prawnie usprawiedliwiony cel Administratora danych lub obowiązujące przepisy prawa będą wymagać dalszego ich przetwarzania. Na podstawie Twojej zgody, dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych i marketingu bezpośredniego, do momentu wycofania zgody.

Przysługujące Ci prawa

* możesz uzyskiwać dostęp do swoich danych osobowych oraz je poprawiać jeśli są nieprawidłowe lub niekompletne

* w dowolnym momencie przysługuje Ci prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych w celu marketingu bezpośredniego, oraz wycofania zgody na przetwarzanie danych w celach marketingowych. Po otrzymaniu takiej dyspozycji, zaprzestaniemy przetwarzania Twoich danych w tym celu.

* możesz wnioskować o:

- dostęp do danych
- usunięcie danych lub ograniczenie ich przetwarzania
- usunięcie wniesionego sprzeciwu wobec przetwarzania danych
- przeniesienie danych

* możesz wnieść skargę do organu nadzorczego

Podanie danych osobowych w formularzu jest dobrowolne, ale konieczne do tego abyśmy mogli się z Tobą skontaktować oraz przedstawić ofertę świadczonych usług.

Zwiń

Dział Techniczny

tel. 34 333 pokaż numer

e-mail: biuro@alfanet24.pl

Pn - Pt w godz. 7.00-22.00, w soboty: 8.00-20.00

oraz w niedziele i święta: 8.00-20.00

 

Dział Płatności

tel. 34 333 pokaż numer

e-mail: platnosci@alfanet24.pl

Pn - Pt w godz. 8.00-16:00, w soboty: nieczynne

 

Zapraszamy również do zapoznania się z naszym działem Pomoc.


Zamknij


Informujemy:

Do zalogowania się do panelu klienta wymagany jest Numer Klienta oraz numer PIN.
Za utrudnienia przepraszamy.